O NAS

ITEK przez lata wypracował doświadczenie w zakresie:

  • Rozwiązań technicznych w zakresie odciągów punktowych i systemów wentylacji
  • Odzysku energii
  • Opymalizacji kosztów wykraczającej, przewyższającej budżet inwestycji; wydajność, niezawodność, funkcjonalność itp

Dzięki naszej wiedzy, we współpracy z solidnymi i renomowanymi dostawcami, ITEK znajduje się w czołówce dostawców rozwiązań dla przemysłu, wentylatorów i produktów wyciągowych. Mamy krótki czas reakcji na zapytania, konkurencyjne ceny, najlepsze oferty oraz systemy zapewniające sprawne i dobrze udokumentowane dostawy. Aby osiągnąć nasz cel, stosujemy system utrzymania jakości.

Nasi klienci
Przemysł wytwórczy, przemysł przetwórczy, przemysł olejowy, wykonawcy oraz użytkownicy końcowi wentylacji i HVAC skorzystają z wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów.

Nasi dostawcy
Reprezentujemy kilku międzynarodowych producentów i dostawców, głównie z Wielkiej Brytanii, Danii, Niemiec, Szwecji i Polski, którzy dostarczają ekologiczne i niezawodne produkty w rozsądnych cenach.

Lillesand
Nasze główne biuro znajduje się w Lillesand, zaledwie rzut kamieniem od pięknego wybrzeża („skjærgården”), które znajdziesz w Sørlandet. Mieszcząc się w Lillesand, jesteśmy blisko wszystkich naszych klientów w południowej Norwegii i zaledwie kilka minut jazdy od dwóch międzynarodowych lotnisk.