BUDOWNICTWO ORAZ HVAC

Bygg og VVS Varmepumpeanlegg

System pompy ciepła

Branża budowlana jest jedną z naszych głównych domen od momentu powstania w 1994 roku. Dziś ITEK dostarcza zarówno produkty, jak i w pełni zaprojektowane rozwiązania systemowe dla szkół, domów opieki, budynków biurowych, zakładów produkcyjnych i nie tylko. Obejmuje to system odkurzania centralnego, wentylatory odśrodkowe i osiowe, a także odciąg i filtrację pyłu drzewnego, dymów spawalniczych, lutowniczych, spalinowych i mgły olejowej.

Nasi inżynierowie mają ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów na terenie całego kraju. Wartość dodana, wydłużona żywotność i ekonomiczność to kluczowe elementy naszych ocen. Stawiamy również na wysoką wydajność i mniejsze zużycie energii. We współpracy z naszymi klientami, konsultantami i kontrahentami zapewniamy naszym klientom innowacyjne i zoptymalizowane rozwiązania. ITEK produkuje niektóre komponenty samodzielnie, a pozostałe dostarcza od renomowanych międzynarodowych producentów. W ten sposób zapewniamy zarówno wysoką jakość, jak i konkurencyjne ceny.

W ostatnich latach ITEK utworzył wyspecjalizowany dział zajmujący się projektami związanymi z energią, posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie kompletnych dostaw systemów energetycznych, takich jak pompy ciepła na bazie wody morskiej i geotermalnej. Projektujemy i instalujemy systemy w ścisłej współpracy z naszymi klientami, m.in. gminami, konsultantem energetycznym oraz deweloperami.

Skonatkuj się z nami

Wybrane przykłady:

Bygg og VVS Filteranlegg for sveis stov spon m.m. 411x548

System filtracji dymów spawalnicznych oraz pyłu drzewnego

Bygg og VVS Komplette flerbrukeranlegg for stovsuging 840x548

Kompletne urządzenie do odkurzania dla wielu punktów przyłączeniowych

Bygg og VVS Anlegg for sveiseroyk 411x548

Odciąg dymów spawalniczych